Joko Minerals

Do ostatniego numeru Urody dołączone były kosmetyki mineralne Joko. Nie mogłam nie skorzystać z takiej okazji, zwłaszcza, że cena była bardziej niż zachęcająca - niecałe 10pln za gazetę plus kosmetyk, który normalnie kosztuje sporo więcej. W rezultacie w moim posiadaniu znalazły się trzy takie same numery - z pudrem, różem i zestawem cień plus błyszczyk :D

No i swatche:

Joko Mineral Loose Powder J08
Nie napiszę o nim wiele, bo jeszcze go nie używałam. Kolor beżowy, średnio jasny, bez grama różu. Bardzo mi się podoba pudełeczko - eleganckie, z lusterkiem.

Joko Mineral Loose Blusher J22
Ciekawy kolor. Dosyć ciemny, w mojej ocenie to taka czerwona dojrzała malinka. Ma drobinki. Bardzo ładnie wygląda na skórze, jest trwały, ale trzeba go nakładać delikatnie i ostrożnie, bo łatwo zrobić sobie plamy albo uzyskać wygląd matrioszki. Pudełeczko takie samo jak pudru, tylko mniejsze.

Joko Mineral Loose Eyeshadows J18
Nie używałam go jeszcze, więc nie wiem jak wygląda na oczach ani jaką ma trwałość. Ma fajne opakowanie, na taki jakby klik, więc można go bez obaw nosić w torebce.

Joko Chocolate Lip Gloss 203
Nie należy do serii mineralnej, tylko do zimowej limitowanki, z poprzedniego roku bodajże. Bardzo lubię błyszczyki z tej serii. Ten jest delikatny, ładnie podkreśla usta, trawłość przeciętna, błyszczykowa. Słodki zapach, smaku niet.


Polowanie uważam za bardzo udane, wydawcy mogliby częściej dodawać do gazet kosmetyki, a nie filmy czy kosmetyczki albo torby ;)

3 komentarze:

 1. kurcze, przez te opakowania strasznie pojechali z cenami ;)

  a co do dodatków to fakt - po co komu tysięczna tandetna torebka lub płyta disko ślisko ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie bardzo irytują dodatki do gazet, zwłaszcza te niechciane, gdy nie ma możliwości kupienia gazety bez dodatku :/

  Mi się opakowania kosmetyków Joko podobają, ale prawdę mówiąc nie wiem, czy bym się na nie skusiła w regularniej cenie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałaś szczęście z tymi gazetami. Gdybym wiedziała wcześniej to sama bym je kupiła, bo uwielbiam kosmetyki Joko. To jedne z niewielu, na które nie jestem uczulona...

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips