NOTD: Farmasi no 969

Jestem trochę zmęczona, więc notka będzie zwięzła ;) Lakier Farmasi ma świetny kolor - bardzo mocno dojrzała czereśnia z zatopionymi w niej połyskującymi drobinkami. Cały urok tego lakieru ujawnia się w słońcu lub w świetle lampy, w cieniu kolor wygląda na praktycznie czarny. Wybaczcie, porobiły mi się bąbelki powietrza - na zdjęciu są dwie warstwy lakieru plus utwardzacz Inglota.

I'm a little tired, so it will be a brief note ;) Farmasi nail enamel has a great color - like cherry ripe very strongly and the sunken in her shiny flecks. The beauty of this nail polish is disclosed in the sun or lamp light, in a shady spot looks like the black color . Forgive me the bubbles entrusts - in the photo are two layers of nail polish plus Inglot hardener.


8 komentarzy:

 1. Dojrzałe czereśnie. Nie skojarzyłabym tego koloru w ten sposób, ale bardzo mi się podoba ta wizja. :)
  Niestety, nie umiem malować paznokci. Za każdym razem wychodzi mi klęska żywiołowa, odpuściłam więc. Ale podziwiam chętnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja powoli się uczę malować pazurki, ale umiem tylko jednokolorowo :D jakbym się miała bawic w jakieś wzorki czy naklejania, to bym chyba nerwowo nie wytrzymała :D :D :D I mój Bartek też - ma zakaz zbliżania się do moich paznokci w trakcie wysychania lakieru, bo jak mi przypadkiem coś zepsuje to &^%!#%&Y&&^%!#$!%$%$

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjny kolor!odcien niczym odmiana czeresni Merton Premier :love: i te drobinki....!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hexx, a jak on fajnie wyglada na stopach ^_^

  OdpowiedzUsuń
 5. Kusiecielka:D
  Musze go miec bo zakochalam sie w tym kolorze przez Twoje zdjecia!tymbardziej,ze mam juz okazje uzywac lakierow Farmasi i wiem,ze jakosc jest naprawde dobra.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podobny efekt chyba da lakier Essence z limitowanki Zmierzchowej, tylko że w Farmasi kolor jest czereśniowy i drobinki mega drobne, a w Essence kolor jest czarny i drobinki czerwone i chyba trochę bardziej widoczne... Ale coraz rzadziej mogę spotkać Farmasi w sklepach - ostatnio znalazłam jakieś resztki w Bydgoszczy na dworcu, ale całe szczęście kolory mnie nie rzuciły na kolana :D

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips