LOTD: memory of summer & DIY

Ten weekend był całkiem przyjemny - nie padał deszcz, było ciepło i słonecznie :) Odwiedziłam moją Babunię w sanatorium, ale o tym kiedy indziej - dzisiaj chciałam Wam pokazać jeden z moich ulubionych wakacyjnych strojów, a przede wszystkim długą spódnicę zrobioną przeze mnie i moja Babunię. Spódnica jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna i bardzo ja lubię - jest przewiewna i romantyczna i urocza ;) Połączenie dżinsu i koronki jest dla mnie po prostu perfekcyjne na lato :D A dla Was?

This weekend was quite nice - no rain, it was warm and sunny :) I visited my Grandma in a sanatorium/spa, but I tell you about it some other time - today I wanted to show you one of my favorite summer outfit, and above all a long skirt made by me and my Grandma. The skirt is unique and unrepeatable, and I like it very much - it is airy and romantic and charming ;) The combination of denim and lace for me is just perfect for summer :D And for You?
 
 

skirt - DIY
top - Reserved
necklace - Cubus
sunglasses - no name
flip-flops - Heavy Duty

6 komentarzy:

 1. Yen, świetny look, wszystko mi się podoba. Sama mogłabym się tak ubrać :))) Spódnica faktycznie oryginalna.

  OdpowiedzUsuń
 2. przeurocza!

  i-love-stilettos.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Całość jest fantastyczna ;) Bluzka i naszyjnik i spódnica!

  OdpowiedzUsuń
 4. Spódnica świetna, choć nie w moim stylu (z gatunku: "podoba mi się, ale sama bym nie ubrała")

  OdpowiedzUsuń
 5. sliczne kolory spodnicy ,a bluzka jest piekna!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki Kochane :* Lato stanowczo zbyt szybko się skończyło, jak patrzę na tą spódnicę to aż mnie ściska w dołku z tęsknoty za słońcem...

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips