LOTD: Let's get vintage :)

Rozszalałam się ze strojami, jest ich coraz więcej na moim blogu :D Niedawno zainspirowałam się modą lat 50., którą nota bene bardzo lubię, i założyłam starą spódnicę Mojej Mamy. Starą..., znaczy się vintage ^_^ Tą spódnicę nosiła w młodości Moja Mama, a o dziwo materiał i krój pozostały niezmienione. To tylko świadczy o świetnej jakości. Koniec gadania, zapraszam do obejrzenia zdjęć i klikania w "hype on lookbook" ;) I do komentowania - bardzo lubię z Wami rozmawiać :)
I'm going crazy with the outfits,  there are more and more on my blog :D Recently, inspired by the '50s fashion, which incidentally I like very much, I wore an old skirt of my mother. Old..., I mean vintage ^_^ This skirt was worn by my mother in her youth, but strangely enough, the material and cut remain unchanged. This demonstrates the excellent quality. Enough of talk, I invite you to see the pictures and click on the "hype on lookbook" ;) And to comment - I like to talk with You :)
 
 
 
 
 
 
skirt - vintage, Moda Polska
bag - Marconi
shirt - H&M
jacket - Grey Wolf
shoes - Boti

9 komentarzy:

 1. Ależ szalej, nie powstrzymuj się.
  Lubię nie tylko Twój styl, ale także (a może przede wszystkim) klimat zdjęć. Patrzę i uśmiecham się - tyle w nich pogody. :)
  Podoba mi się gama kolorystyczna tego stroju. Nawet Twoje włosy zdają się mieć łososiowy poblask.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle wyglądasz pięknie! Podoba mi się ta spódniczka. Jej kolor i krój.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Dziewczyny :* Teraz to ja się w ogóle rozszaleję, bo zamówiłam nowy, upragniony obiektyw - ten mój kitowy nie wystarcza mi od dłuższego czasu :D Tak więc klimat zostanie, ale jakość zdjęć powinna się poprawić :p Pytanie tylko, kiedy ja te wszystkie napstrykane fotki obrobię, już teraz czeka dłuuuga kolejka zdjeć swatchy kosmetyków O_O
  :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie wyglądasz w tych ciuchach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. piekny wzór spódnicy! I to prawda! Ubrania naszych rodziców były bardzo dobre gatunkowo. Sama mam kilka rzeczy mojej mamy z lat młodości, które mają już 40 lat i świetnie sie trzymają ;) szok!

  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję zakupu.
  I szalej, ja naprawdę czekam na Twoje stylizacje. Pisałam już, że lubię Twój styl i klimat zdjęć. Tak więc - szalej do woli! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki Kochane :) Moja Mamuśka ma jeszcze kilka perełek, które jej podbieram z szafy przy kolejnych wizytach :p Dzisiaj znowu zaszalałam, tak troszeczkę, więc zdjęcia niebawem :D Tym razem było oficjalnie, bo malowałam Pewną Ważną Panią. Jak dostanę pozwoleństwo to się pochwalę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. piękny zestaw Yen, spódnica zachwyca

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips