NOTD: Bell Glam Wear no 440

Dawno nie pisałam o kosmetykach, więc dzisiaj krótko: o lakierze do paznokci. Cukierkowy róż z kapką brzoskwini, której to niestety nie udało mi się uchwycić na zdjęciach. Jak każdy lakier z tej serii jest dobry jakościowo, jednak mnie nie zachwyca z powodu koloru - spodziewałam się, że będzie fajniej wyglądał na paznokciach... Cóż, czasami zderzenie oczekiwań z rzeczywistością bywa bolesne ;)

I have not written about cosmetics for a long time, so todayhere it is: a brief note about nail polish. Candy pink with a dash of peach, which unfortunately I was not able to capture in pictures. Like any nail polish in this series is good quality, but I do not admire because of the color - I expected that it will look nicer on nails... Well, sometimes a clash of expectations and reality can be painful ;)


7 komentarzy:

 1. http://joannapanna.blogspot.com/2010/10/sunshine-award.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny i mi się podoba kolorek :D

  OdpowiedzUsuń
 3. proszę, to kwiatek Sunshine Award, dla Ciebie :)
  http://pialjaka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolorek bardzo ładny, sam w sobie, tylko że ja oczekiwałam mniej różu, a więcej brzoskwini, chlip... A w świetle sklepowym tak ładnie wyglądał, dokładnie tak, jak sobie wymyśliłam ;) Chyba nie znajdę mojego wymarzonego brzoskwiniowego różu i będę musiała sama go stworzyć :D :D :D

  Dziękuję za kwiatuszki :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostałas wyrózniona:
  http://82inez.blogspot.com/2010/10/sunshine-award.html

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips