LOTD: scandinavian and leopard pattern

Dzięki blogowi się hartuję ;) Robienie zdjęć w zimnie wzmacnia ciało i ducha. Mój facet drży z zimna w kurtce i czapce, a ja twardo pozuję :D Zdjęcia są niewyraźne, bo mojemu facetowi trzęsą się z zimna ręce :D :D :D Ale też jest dzielny ;) Wczoraj oprócz przenikliwego zimna była również mgła. A mnie naszło na połączenie skandynawskich wzorów i panterki. Dosyć odważne połączenie, ale całkiem nieźle się w nim czułam ;)
I streghten myself thanks to blogging ;) Taking pictures in the cold strengthens the body and soul. My guy is trembling from the cold in a jacket and cap, and I firmly poses for a photo :D The pictures are blurry, because my guy shaking hands with cold :D :D :D But he is brave also ;) There was also a fog yesterday apart from the freezing cold. And it occurred to me to mix the Scandinavian patterns and the leopard mottled. Quite brave connection, but I felt fine in it ;)

sweater - Pretty Girl
shoes - Quazi
leg warmers - Christmas present
shawl - vintage
leggings - no name


4 komentarze:

 1. Super zdjęcia :)
  Podoba mi się takie połączenie czarnego z jasnym szalem, świetnie to całościowo wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 2. @Nutmeg: dziękuję bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy15:30

  O ja.., ale pojechałaś - faktycznie baaardzo odważnie, nie ma co:). Szczegolnie, że zarówno panterki jak i skandynawskich wzorów? gołym okiem prawie nie da się dojrzeć. Sądząc po tytule człowiek spodziewa się niewiadomo jakiego szaleństwa tu zwyczajnie i przeciętnie aż do bólu.. Niestety bardzo często tak jest, gdy przegląda się rózne blogi tego typu.. cóżnie ma odwagi w narodzie..:)A tak poza tym, to czym szczególnym ten blog się wyróżnia, że kandyduje do tytułu bloga roku??

  OdpowiedzUsuń
 4. @Anonimowy: dla mnie odwaga nie przejawia się w przesadzie i ekstrawagancji w ubiorze, który często zamiast innowacyjnie wygląda po prostu śmiesznie, czasami niechlujnie, a czasami nie nadaje się do noszenia przez zwykłego człowieka do pracy ;) Zresztą o gustach się nie dyskutuje. A do konkursu mógł się zgłosić każdy, więc dlaczego z tego nie skorzystać... Jak Ci się nie podoba to nie głosujesz - proste.

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips