ZoSia - backstage :D

Ostatnie tygodnie spędziłam bardzo intensywnie i przez to zaniedbałam bloga. Takie życie, nic nie poradzę ;) Znowu przytrafiła mi się współpraca z Marcinem Golikiem, czyli agencją reklamową kreatywnie.org. Na razie nie zdradzę nad czym tak intensywnie pracowaliśmy ;) Ale przedstawię nasz poprzedni projekt, o którym już kiedyś wspominałam na blogu. Mianowicie teledysk Zosi Karbowiak - to była ekspresowa realizacja na potrzeby Krajowych Eliminacji festiwalu Eurowizja 2011. Robienie makijaży dla tylu dziewczyn to było dużo pracy, ale i zabawy :) Zobaczcie sami! :D
I spent recent weeks very intensively and because of that I neglected the blog. Such a life, I cannot help it ;) I happened to be working with Marcin Golik, i.e. kreatywnie.org advertising agency. At the moment I didn't reveal on what we worked so hard ;) But I will describe our previous project which at one time I already mentioned on the blog. That is Zosia Karbowiak music video - it is a former express realization for the purposes of National Preliminaries of the festival Eurovision 2011. Doing makeup for so many girls it was a lot of work, but fun :) Check it out!Wynik naszej pracy: / The result of our work:

Jak już jesteśmy przy filmikach, to zobaczcie komu jeszcze robiłam makijaż ;)
As we're at the movies, see who else is a makeup I did ;)

3 komentarze:

  1. No, jesteś ważną personą. Gwiazdami sobie pyska wycierać nie będę, bo to takie skompromitowane słowo, ale kariera się rozwija śpiewająco (sic!). Gratuluję!

    OdpowiedzUsuń
  2. Heh, ja tam tylko sprzątam ;) Nie dziękuję za gratulacje coby nie zapeszyć ;)
    :*

    OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips