Photo session: Lolita ;)

Zapraszam do obejrzenia jednej ze starych sesji zdjęciowych (2-3 lata temu) :) Była wiosna, ciepło, malowałam Anię w parku i generalnie było śmiesznie :D Trochę kiczu, bo nie można brać życia zbyt serio, a już na sesjach zdjęciowych to można poszaleć ;)
I invite you to view one of the old photo session (2-3 years ago) :) It was spring, warm weather, I was doing makeup in the park, and generally it was funny :D A little kitsch, because you can not take life too seriously, and already on photo sessions it it is possible to revel ;)
Model: Ania Holender
Foto: Krzysiek Marciniak
MUA: me :)
13 komentarzy:

 1. ładne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ułaa, ale sesyjka :)
  super zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy13:35

  Nie do końca podoba mi się taka stylizacja, ale to chyba dlatego, że myślałam, że chodzi o inną lolitę. bardziej o coś takiego, co noszą młode Japonki :) ale zastanawiam się teraz, i myślę, że w żadnym z tych strojów nie można chodzić na co dzień (CHYBA). i już jakoś bardziej podobają mi się Twe fotki. Rzeczywiście są słodkie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. z całym szacunkiem ale nie podoba mi się...

  OdpowiedzUsuń
 5. makijaz ladny ale stylizacja niestety niefajna..

  http://subiektywnie1606.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ania troszkę przypomina mi wizażową Agę B , tak jak patrzę na dolną część twarzy, usta... bardzo ładnie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne zdjęcia, modelka tez sympatyczna, ale... nie lubię przebierania dorosłej kobiety za dziewczynkę

  OdpowiedzUsuń
 8. @all: dzięki za opinie :) Co do stroju, to z założenia miało być słodko i kiczowato, Ania przyniosła ciuchy i dodatki, wymyśliliśmy fryz, zrobiłam makijaż i efekt jest na zdjęciach Krzyśka :D Weźcie pod uwagę to, że to była sesja zdjęciowa, na codzień nikt się raczej tak nie ubiera :D :D :D

  OdpowiedzUsuń
 9. urocze zdjęcia :}

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips