Rozdawnictwo różne i nie tylko ;)

Dzisiaj kilka ogłoszeń parafialnych :) Będzie krótko, zwięźle i na temat :D Tak więc, po pierwsze: komu bliski jest świat zapachów ucieszy się na wieść, że do 12 czerwca może wziąć udział w rozdaniu organizowanym na blogu Sabbath of Senses. Do wygrania zestaw próbek zapachów przygotowanych przez Laurie Erickson, założycielkę Sonoma Scent Studio. Jak wygląda wygrana zobaczycie na zdjęciu poniżej, a więcej szczegółów znajdziecie na blogu Sabbath of Senses :)

Po drugie, na Sara Hassan's Blog możecie wziąć udział w świetnych rozdawnictwach :) Nagrody są niesamowite - pędzle Sigma, paleta 120 cieni, normalnie szaleństwo!

Po trzecie, na blogu Kosmetyczny Kuferek Burn również możecie wygrać pedzel Sigma, macie czas do 11 czerwca!
Po czwarte, zapewne zauważyliście, że pod każdym postem pojawiają się rozmaite "zalubiacze". Można mnie "zalubić" na facebook'u, można też wyrazić swoją aprobatę do mojego blogowania klikając rozmaite "podobacze" :D Wszelkie dowody sympatii z Waszej strony sprawiają mi wielką przyjemność i serdecznie za nie dziękuję :) A może macie jakieś uwagi albo życzenia co do Teleportu? Może chcecie więcej outfitów albo sesji zdjęciowych, a może wolicie powrót do recenzji i swatchy kosmetyków (co przyznaję zaniedbałam skandalicznie)? Wszelkie uwagi są mile widziane ;)

2 komentarze:

  1. Ależ fajne rozdania. ;) Dodaję do obserwowanych.

    OdpowiedzUsuń
  2. @Julia Natalia: Witam w moich skromnych progach :D :D :D

    OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips