Kierunek Gotlandia / Destination Gotland

Nareszcie urlop! Jest trzecia w nocy, a ja jestem w środku pakowania... Mówię Wam, nie jest łatwo zapakować się w cztery sakwy rowerowe, zwłaszcza gdy zabiera się jedzenie na dwa tygodnie ;) Wybieramy się na wyprawę na Gotlandię! Na rowerach i z namiotem :D Dwa lata temu byliśmy na takiej rowerowej wyprawie na Bornholmie - było super! Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z Bornholmu ;) A ja tymczasem żegnam się z Wami - do zobaczenia za dwa tygodnie :)
Finally vacation! It is three in the morning, and I'm in the middle of packing... I'm telling you, it is not easy to pack in four bicycle bags, especially when you have to take the food for two weeks ;) We are going to the expedition to Gotland! On bikes and with a tent :D Two years ago we were on such a bike trip to Bornholm - it was great! Below you can see some photos of Bornholm;) And in the meantime I bid farewell to you - see you in two weeks :)

7 komentarzy:

 1. Odwiedziłam Bornholm w tym roku i jestem zakochana w jego klimacie. Ogromnie żałowałam, że byłam piechurem, a nie zwiedzałam na rowerze ale nic straconego;) Pozdrawiam i powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow czekam w takim razie na relację, zazdroszcze wyprawy :) udanego pobytu, życzę szczególnie dobrej pogody :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy11:25

  przecież można było na Bornholmie wypożyczyć rower - tam na każdym kroku są - a nie potem "ogromnie żałować". Bez sensu..

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne zdjęcia!
  u mnie konkurs - zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szerokiej drogi :D I oczekuję na relację z podróży! To musi być niesamowita przygoda ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. @all: Dziękuję za życzenia - sprawdziły się co do joty! Pogodę mieliśmy świetną, wrażenia niesamowite, widoki cudowne - we wrześniu pokażę trochę zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy15:35

  Można gdzieś zobaczyć relację z Gotlandii - może jakiś mini reportaż...?

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips