Photo session: 1. Ania

Zgodnie z życzeniem dzielę zdjęcia na trzy części :) Jako pierwsza - Anna Kopacz, zdjęcia - Oliwia Ziółkowska, wizaż - ja :)
As requested I share photos in three parts :) As the first - Anna Kopacz, photos - Olivia Ziolkowska, make up - me :)
 Backstage :)

14 komentarzy:

 1. ładny makijaż, ładne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne zdjęcia. Z pomysłem i dobre technicznie. Niewiele różnią się od edytoriali w Elle :)  Pozdrawiam
  Mo Dawidowicz

  OdpowiedzUsuń
 3. oh really beautiful!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podoba cała sesja ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy14:03

  Fajna sesja ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny makijaż i świetne zdjęcia. Mam ogromną prośbę. Czy mogłabyś poświęcić jeden post na napisanie jakich kosmetyków używasz do makijaży fotograficznych? Bardzo mi zależy na poznaniu konkretnych marek, jakie polecasz :) I jeszcze jedno pytanie - szukam jakiegoś ładnego beżu (matowego lub satynowego) do neutralnego makijażu - może miałabyś dla mnie wskazówkę, jaki mogłabym kupić? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. magiczne zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
 8. @all: dziękuję bardzo w imieniu całej ekipy :* :* :*

  @Lipstick on the cup: Co do kosmetyków, to postaram się napisać posta pod koniec sierpnia, jak wrócę w urlopu :) Duży wybór cieni znajdziesz w MACu i Inglocie, ładne satynowe cienie w formie poczwórnych paletek ma też Make Up Factory i Revlon. Jasny matowy beż ma też Bell, używam go czasem jako bazy pod inne cienie :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. modelka jest piękna, a sesja poprawnie wykonana, ale całość przypomina mi bardziej fotografie z katalogu strojów kąpielowych niż z czasopisma o modzie - zwłaszcza 1,2,4 i 5...zdjęcia wydają mi się takie sztuczne, bez pomysłu, żadnej dynamiki. ostatnie jest ciekawsze, ale przez tą pozycję modelka wygląda, jakby miała bardzo szerokie biodra, a przecież tak nie jest. jest to jednak uwaga wobec fotografa, a nie Ciebie. makijaż świetny, delikatny, piękne kolory, możesz podać jaki to błyszczyk / pomadka? podoba mi się też fryzura i biżuteria, są bardzo trafione, chociaż sam strój kąpielowy nie jest w moim typie.

  OdpowiedzUsuń
 10. @tattwa: też mi się ten strój tak średnio podoba na Ani ;)

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips