Photo session: Mama wraca do formy! / Mum returns to form!

Wróciłam! Pełna wrażeń, z bagażem cudownych wspomnień i niezapomnianych widoków :D Na pewno będzie relacja z wyprawy - zrobiłam prawie 3000 zdjęć, muszę wyselekcjonować najlepsze :D Teraz tonę w praniu i prasowaniu i innych domowych sprawach ;) Za kilka dni wszystko wróci do normy, mam nadzieję... Chociaż tak realnie stanie się to dopiero we wrześniu, a to dlatego, że w ostatni weekend sierpnia odbędzie się ślub, i to jaki - moich własnych rodziców! A teraz zapraszam na zdjęcia z sesji zdjęciowej, która odbyła się na początku wakacji :) Sesja z Mamami i ich uroczymi pociechami dla magazynu Prestiż. Zdjęcia - Oliwia Ziółkowska, makijaż Mam - ja :)
I came back! Full of new impressions, with luggage of miraculous mentions and unforgettable views :D Certainly there will be a report from the expedition - I took almost 3000 photos, I must select best :D Now I am drowning in washing and ironing and other home matters ;) In a few days everything will get back to normal, I hope... Although this really will happen only in September, and that's because the last weekend of August will be the wedding of my own parents! And now I invite you to the photos from the photo session, which took place at the beginning of holiday :) Session of moms and their lovely little ones for Prestige magazine. Photos by Olivia Ziolkowska, MUA - me :)

7 komentarzy:

 1. Ale kapitalne zdjęcia!!!! nawet moja pięciolatka w zachwyt wpadła :D Nie ośmielam się pytać, jak to jest z tym ślubem, ale przyznam, że intryguje mnie to ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. jakie słodzitkie zdjęcia :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Heh mnie również intryguje ten ślub. Swoją drogą ciekawa jestem jakie to doświadczenie być na ślubie rodziców;)

  zmalowanalala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocze mamy i urocze dzieciaczki :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. @all: dziękuję w imieniu całej ekipy :) A co do ślubu, to nic szczególnego - po prostu do tej pory ślubu nie było ;) Relacja z uroczystości pewnie się na blogu pojawi, więc napiszę co nieco o wrażeniach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. given article is very helpful and very useful for my admin, and pardon me permission to share articles here hopefully helped :

  Obat jerawat batu tradisional
  Obat eksim paling ampuh

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips