Review: L'Oreal Kod Młodości Serum / Youth Code Serum


Trzydziestka coraz bliżej, widmo zmarszczek coraz straszniejsze ;) Skóra nie regeneruje się już tak szybko jak dziesięć lat temu, nie jest już aż tak młodzieńczo promienna i gładka. Aby ją wspomóc, sięgam co jakiś czas po serum. Serum to magiczny kosmetyk, chociaż mam wrażenie, że w Polsce jest niedoceniany. Ja używam serum kilka razy w roku, jako kurację np. nawilżającą po lecie, czy rozświetlającą po zimie. Serum zwykle ma lekką, wodnistą formułę, szybko się wchłania, dlatego zawsze na serum aplikuję krem.
Thirty closer and closer, specter of wrinkles is more and more terrible ;) The skin does not regenerate as fast as ten years ago, is no longer so youthfully radiant and smooth. In order to assist her, I tap from time to time into serum. Serum is a magic cosmetic, although I am under the impression that in Poland it is undervalued. I use the serum several times a year, as for example, moisturizing treatment after the summer, or lighting up after winter. Serum has usually slight, watery formula, is quickly absorbed, so I always applying the cream after the serum.

Odnośnie serum Kod Młodości - producent obiecuje nam działanie przeciwzmarszczkowe i odmładzające. Skóra ma być wygładzona, nawilżona, aksamitna i pełna blasku. Czy serum opóźni powstawanie zmarszczek tego jeszcze nie wiem, okaże się za kilka lat ;) Na razie używam go prewencyjnie :D Jednak faktycznie sprawia, że skóra jest bardziej promienna i gładsza, przez co wydaje się młodsza. Jest to widoczne zwłaszcza po zarwanej nocy.
Regarding Youth Code Serum - the manufacturer promises us anti-wrinkle and rejuvenating effects. The skin should be smooth, moisturized, velvety and radiant. Is serum delayed the appearance of wrinkles that I do not know yet, it appears in a few years ;) For now I use it preventively :D But actually makes the skin more radiant and smoother, by what appears to be younger. It is visible especially after the sleepless night.
Serum zamknięte jest w szklanej ciemnej buteleczce z pipetą - opakowanie jest wygodne i higieniczne. Konsystencja jest płynna, niezbyt gęsta, nieprzeźroczysta. Serum jest wydajne, na całą twarz wystarczą dwie-trzy krople. Szybko się wchłania, po chwili bez obaw można posmarować twarz kremem. Jest bezzapachowe, nie uczula i nie podrażnia. Cena nie jest najniższa, jednak często można je kupić w promocji. Warto spróbować :)
Serum is enclosed in a dark glass bottle with pipette - the packaging is convenient and hygienic. The consistency is smooth, not too thick, opaque. Serum is efficient, two-three drops will be enough for the entire face. It absorbs quickly, after a moment without anxieties it is possible to put cream on the face. It is odorless, non-sensitizing and non-irritating. Price is not the lowest, but you can often buy it in promotion. Worth a try :)
A Wy, czy używacie serum czy uważacie go za zbędny kosmetyk? Może macie jakieś ulubione serum? Podzielcie się opinią :D
And you, whether you use a serum or think it to be an unnecessary cosmetic? Maybe you have some favorite serums? Divide your opinion :D

4 komentarze:

 1. Witaj :-) Miło, że wpadłaś :-)
  Okazuje się, ze ja u Ciebie też dawno już nie byłam :-/
  Mnóstwo fajnych zestawów ciuchowych pojawiło się na Twoim blogu.
  A może znasz coś ciekawego "na gębę" po 40-ce?

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja dziękuję za odwiedziny, utalentowana istoto :D Co do kremów, to podobno cała seria Kod Młodości warta jest polecenia :) Dax Cosmetics miał fajne kremy, i Tołpa, i Oriflame, i jeszcze jakaś firma, która wyleciała mi z głowy :D No i kremy apteczne - Avene, SVR, LRP, Iwostin. Poszukam dokładnych nazw i Ci podrzucę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki, Kochana***
  ja tak z kosmetykami i makijażem nieco "na bakier" więc jestem wdzięczna za każdą podpowiedź i wpis :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niedługo opiszę całkiem fajny krem z Dermiki i Tołpy, już zrobiłam zdjęcia, teraz tylko zebrać się w sobie i strzelić recenzję :D

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips