LOTD: futrrro / furrr

Nie przepadam za futrem, mówiąc szczerze. Na sobie. Mam wrażenie, że w futrze wyglądam jak niedźwiedź grizzly :D A kto chciałby spotkać kiedyś niedźwiedzia grizzly? W jego naturalnym srodowisku? Chyba tylko jakiś szalony ekolog i fan dzikiej natury ;) Reszta społeczeństwa narobiłby w gacie ze strachu i miałaby trwały uraz ;) Niezbyt zachęcająca perspektywa, nieprawdaż? Zwłaszcza dla osoby, która prowadzi bloga ;) Dlatego zamiast futra wybieram futrzane akcesoria i dodatki. Futrzane dodatki są świetne, o wiele bardziej przyjazne i uniwersalne. I do tego bardzo milutkie, jak na przykład mój kołnierz - mięciutki i w pięknym kolorze czekoladowego brązu ^_^.
I do not like fur, to be honest. On oneself. My impression is that in the fur I look like grizzly bear :D And who ever would like to meet grizzly bear? In its natural habitat? Probably only some crazy environmentalist and the fan of the wild nature ;) The rest of society shit its pants from fear and would have sustained trauma ;) Not very an inviting proposition, isn't it? Especially for the person who runs the blog ;) Therefore instead of the fur I am choosing fur accessories and additions. Fur accessories are great, much more friendly and versatile. And to this very cute, like my collar - soft and in beautiful chocolate brown color ^_^.
PhotobucketPhotobucket
Photobucket
fur collar - Grey Wolf
skirt, blouse - Camaieu
cardigan - mkm swetry
rest - nn

6 komentarzy:

 1. Rzeczywiście nie każdemu pasuje futro (choć Ty pewnie wyglądałabyś w nim świetnie, tylko trochę przesadzasz :P), ale ten mały futrzany akcent jest również bardzo "in". Ogólnie fajna stylizacja, uwielbiam takie spokojne barwy - miły odpoczynek od tych wszystkich neonów, które męczyły mnie całe lato.

  Pozdrawiam
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny kolor ma kołnierz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj wiatr potrafi robić psikusy.... tobie i tak to nie przeszkodziło! wygladasz fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz cudowny ten kołnierz! Mi się marzy futrzany komin ^^ piękna rzecz :D


  www.pragnewiej.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. @all: fajnie, że Wam się podoba :) Też mi się marzy futrzany komin, widziałam ostatnio taki w Reserved i rozważam jego zakup :) Ale neony też lubię, zwłaszcza w zestawieniu z czernią :)

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips