2012 - a new beginning???

Kolejny rok za nami. Mimo wszechobecnego kryzysu, nie był to zły rok. Wiele się wydarzyło, i wiele jeszcze przed nami. Zadaję sobie pytanie - czy w roku 2012 coś się zmieni w moim życiu? W tym roku kończę 30 lat, stara dupa ze mnie ;) 30-te urodziny podobno są przełomowe, zobaczymy, jak będzie w moim przypadku. Podobno po 30-tce wszystko jest lepsze, czy są tu jakieś 30-latki skłonne potwierdzić tą teorię? Jak chodziłam do szkoły to 30-latki to byli dla mnie starzy ludzie i końcówka życia, a teraz sama osiągam ten graniczny wiek i trochę mnie to przeraża :D Ja na razie czuję się młodziej, tak na 25 lat plus trochę więcej dojrzałości, ale nie spodziewajcie się po mnie radykalnej zmiany stylu ;) Będę raczej dalej poszukiwać swojej modowej tożsamości i eksperymentować :D A Wam życzę wiele radości i optymizmu i miłości - oby ten rok był lepszy niż poprzedni! I dziękuję, że jesteście ze mną :)
Another year is behind us. Despite the ubiquitous crisis, it was not a bad year. A lot has happened, and many yet to come. I ask myself - whether in 2012 something will change in my life? This year I'm finishing 30 years ;) 30th birthday supposed to be groundbreaking, we'll see how it will be in my case. Apparently after 30 everything is better, or are there some 30-year-olds tend to confirm this theory? When I went to school 30-year olds were an old people for me, you know, like the end of life, and now, I achieve the same cutoff age, and it scares me a little :D I feel far younger, so for 25 years plus a little more maturity, but do not expect a radical change in my style ;) I would rather continue to looking for my fashion identity and experimenting :D And I wish you much joy and optimism and love - may this year be a lot better than the previous one! And I thank you that you are with me :)
PhotobucketPhotobucket
PhotobucketPhotobucket
PhotobucketPhotobucket
PhotobucketPhotobucket
sweater, leggings - nn
shoes - deezee.pl
blouse - Camaieu

10 komentarzy:

 1. Yen, 30 to nie koniec świata! Ja lada dzień będę obchodzić 32. urodziny :))) Uwierz mi, dopiero teraz czuję, że żyję :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale świetny set! Pięknie się prezentujesz w nowym roku :-) Zapraszam Cię na pachnący konkurs :> Jak masz ochotę na trochę mody i zapachu w jednym to wpadaj do mnie na bloga, tam konkurs. :-))

  OdpowiedzUsuń
 3. tak jest nowy rok nowy początek nowe pragnienia i marzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ Ty świetnie w tych ciuchach wyglądasz!
  Pozdrawiam w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo fajnie Ci w tym zestawie wszystko świetnie wygląda :D

  OdpowiedzUsuń
 6. @all: no nie, nie traktuję 30-tki jak końca świata, wręcz przeciwnie, jestem ciekawa, jak to teraz będzie :D Miło mi, że się Wam set podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie po 30-tych urodzinach zostaly 3 krzyzyki na korkach od szampana, ktore wtedy pilismy. Zycie jest takie samo, tylko podejscie sie zmienia. No i skora juz nie wyglada tak jak wtedy gdy ma sie 25 lat. A to tam takie tylko.... :D Buziale

  OdpowiedzUsuń
 8. @Nel: nad skórą pracuję, mam nadzieję, że się nie posypię :D :D :D a podejście, hmmm, pożyjemy zobaczymy ;) Buźka :*

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips