NOTD: Essence Colour & Go 78 Blue Addicted

W czasie świątecznego urlopu zaszalałam i pomalowałam paznokcie karnawałowo-wakacyjnym lakierem. Essence Blue Addicted to ciekawy lakier, w którym zatopiony jest brokat i kawałki błyszczącej folii. Wszystko to w odcieniu transparentnego, ciemnego, morskiego niebieskiego. Przyznam, że nie używałam nigdy tego lakieru solo, zawsze na jakiś inny lakier. W tym wypadku był to ciemnozielony, o ten :D Mi się efekt podoba - kojarzy mi się z odległą galaktyką z mrugającymi gwiazdami albo niezbadaną głębią jeziora, w której coś kusząco migocze i błyska :) Z informacji praktycznych to sam lakier jest dosyć trwały, nie ściera się szybko, nie odpryskuje, jest niedrogi, ma wygodny pędzelek. Zatopionych w nim drobinek jest dosyć dużo, nie trzeba kłaść 10 warstw, żeby osiągnąć widoczny efekt, 2 warstwy wystarczą w zupełności. Jedynie zmywanie tego lakieru to droga przez mękę, ale od czasu do czasu warto się poświęcić ;)
During the Christmas holidays I went crazy and I painted my nails with carnival-holiday nail polish. Essence Blue Addicted is an interesting nail polish, in which pieces of glitter and shiny foil is embedded. All this in dark, transparent, blue sea colour. I admit that I never applied this varnish solo, always to some other varnish. In this case on dark-green, this one :D I like the effect - reminds me of a distant galaxy of stars blinking or unexplored depths of the lake, in which something seductively flashes and strobes :) The practical information - same varnish is quite durable, no rubs off quickly, not chip off, it is inexpensive, has a convenient brush. Particles embedded in it is quite a lot, do not have to put 10 layers to achieve a visible effect, two layers are enough for sure. Only the removal of the paint is a road through the agony, but from time to time it is worthwhile sacrificing itself ;)

15 komentarzy:

 1. świetny efekt!!

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowny kolor! też chce taki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nieziemski efekt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o jaa! przepięknie!

  OdpowiedzUsuń
 5. jeden z moich ulubionych lakierów :D ja go kładłam solo i też dawał radę, ale najbardziej mi się podoba jak wygląda na ciemnoniebieskim lakierze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie wygląda morsko, z fioletem moglby wygladac np. kosmicznie. Ale chyba to osobiscie sprawdze, namawaczu ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy12:46

  no i juz wiem, ze wybieram sie do natury:) :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Wypróbuję go jeszcze na innych kolorach :) Tylko to zmywanie mnie odrobinkę zniechęca...

  OdpowiedzUsuń
 9. Yenn, faktycznie wygląda jak rozmigotana toń jeziora, piękni. :) Muszę spróbować go na czarnym lakierze.

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips