NOTD: Bell Glam Wear 512

Czy czujesz do mnie miętę, bejbe? Czuję! Jesteś taki diablo pozytywny, nie mogę się przestać uśmiechać jak Cię widzę :D :D :D Ok, ok, już jestem serio :D Dziś kolejny lakier z mojej ulubionej serii Bell Glam Wear, w kolorze delikatnej, pastelowej mięty. Dwie warstwy zapewniają dobre krycie. Co tu dużo pisać, tak jak przy innych kolorach nie mam zastrzeżeń - bardzo przyjemnie się nakłada, nie robią się smugi, jest wystarczająco trwały. Może jedynie mógłby szybciej schnąć, ale dobry wysuszacz załatwia sprawę. Polecam, jak cała serię Bell Glam Wear :)
Today next nail polish from my favourite Bell Glam Wear series, in the color of delicate, pastel mint. Two layers provide good coverage. What can I write, as in other colors I have no objections - very nice to applied, do not make the smudges, is enough long-lasting. Perhaps only could dry quicker, but a good express dryer resolve the matter. I recommend the whole series of Bell Glam Wear nail polish :)

12 komentarzy:

 1. Czuję miętę do tego lakieru, zdecydowanie! ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładny kolor!

  Pozdrawiam,
  Czmiel

  OdpowiedzUsuń
 3. ładny :) mam taki tylko troszkę inny odcień, ale podobny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. badzo fajny odcień :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ciekawy kolor tego lakieru, na wiosnę poszukam podobnego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam JESZCZE żadnego lakieru z Bell ;). Może jednak warto to zmienić? :D Kolorek świetny, bardzo mi się podoba, ale chyba bardziej na lato. Chociaż z drugiej strony... Po co to rozróżniać? ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. lakier jest świetny, muszę sobie kupić taki kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 8. piękny kolor i ładne, zadane paznokcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. @all: naprawdę polecam, i ten kolor, i w ogóle lakiery Bell Glam Wear. Naprawdę dobra jakość za dobrą cenę. Ja w sumie nie zwracam uwagi na porę roku przy wybieraniu kolorów, kieruję się swoim nastrojem :)
  I, Aleksandro, dziękuję za komplement odnośnie paznokci :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kolorem jest identyczny do tego mojego z Avon, o którym m.in. pisałam w ostatnim poście:) Dzięki, czekam na ten z Vipera Jumpy ;)

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips