Konkurs-rozdanie z Perfectą - wyniki!!!

Trochę czasu mi to zajęło, ale już są! Zwycięzcy konkursu z Perfectą! Nie było łatwo wybrać laureatów wśród tylu świetnych zgłoszeń! Chciałam Wszystkim gorąco podziękować za udział w konkursie, mam nadzieję, że była to dla Was tak samo fajna zabawa, jak dla mnie :D Wasze wypowiedzi i uzasadnienia bardzo mi się podobały, trzy nagrody to zdecydowanie za mało i biłam się z myślami przez kilka dni, czytałam, analizowałam, zasięgałam opinii bliskich osób, myślałam, znowu czytałam... Nie będę już dłużej trzymać Was w niepewności :) 


Tadam tadam :D


Zestawy kosmetyków Perfecta wędrują do:


imponderabilia
W kosmetyczce perfekcyjnej kobiety nie może zabraknąć bałaganu. Mimo tego ze kobiety pragną mieć perfekcyjne posprzątane domy, perfekcyjne garderoby to w kosmetyczkach zawsze panuje chaos. I tak jeśli wszystko dokładnie ułożymy: alfabetycznie, czy tez kolorystycznie to i tak za za chwile szminki zgubią się między tuszami, kredki między podkładami i do tego jeszcze nieszczęsny puder wysypie nam się, brudząc wszystko dookoła. W ciagu dnia jesteśmy tak zabiegane, ze trudno nam zapanować nad kosmetykami, które wydaje mi się, że czasem żyją własnym życiem i same zmieniają miejsce pobytu. Podsumowując kosmetyczka bez bałaganu na pewno nie należy do kobiety!


zoila
W kosmetyczce Perfekcyjnej Kobiety
nie może zabraknąć... o rety!
Kobiety potrzebują rzeczy tysiąc,
zależnie jaki dzień, pora czy miesiąc.
Idealna pani w swych skarbach ma,
dobre korektory, przynajmniej dwa.
Jasny przyda się pod oczy,
żeby nie straszyć jak zombie w nocy.
Drugi, mocno kryjący,
zaradzi, gdy nieprzyjaciel pojawi się bolący.
W torebce zabraknąć ponadto nie może,
kremu do rąk, który na suchość pomoże.
Pani pamięta także,
żeby ciało nawilżyć, a jakże.
Stosuje więc różne masła i balsamy,
aby mieć skórę wielkiej damy.
Wybiera te słodkie, piękne pachnące,
aby przyćmić czarem wszystkie kwiaty na łące.
I mogłabym tak jeszcze wymieniać długo,
poetką nie jestem- nie oceniajcie mnie srogo.
Wybrałam małą część kobiecego niezbędnika,
wierząc, że nie zanudzę czytelnika.


Yasinisi
W kosmetyczce perfekcyjnej kobiety nie może zabraknąć, tak nieco przewrotnie - fantazji i dystansu do siebie. Na cóż nam, pudry, korektory, cienie i inne cuda gdybyśmy nie miały wyobraźni i nie czuły wewnętrznej potrzeby zabawy z kolorami, upiększania się i kombinowania z co raz to nowymi zestawieniami barw. Tak. W kobietach drzemie taka dusza odkrywcy. Myślę, że każda z nas to w sobie ma. Jedne wiedzą to od razu, inne, jak ja, odkrywają to dopiero po latach, ale w każdej z nas gdzieś głęboko taka potrzeba jest.
Ważne by przy tym wszystkim nie zapominać, że bycie perfekcyjną to nie tylko wygląd zewnętrzny, ale też to co sobą reprezentujemy. To co mamy w główkach i serduchach. Wygląd bowiem jest rzeczą ulotną, a charakter i osobowość pozostają z nami na zawsze.


Gratuluję serdecznie! Czekam na kontakt od Was, Dziewczyny :) A dla wszystkich mam dobrą wiadomość - na Teleporcie będzie jeszcze jedno rozdanie, więc bądźcie uważne :) :) :)

5 komentarzy:

 1. jakie super zdjęcie

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale mam prezent na święta :). Gratuluję dziewczynom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję dziewczynom :)

  uwielbiam Twoje zdjęcia :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy13:56

  Gratualcje:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ fantastyczny prezent na zająca :D
  Bardzo dziękuję, zaraz wyślę maila z danymi..

  zoila, imponderabilia - gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips