Recenzja: Ziaja Active anty-perspirant w kremie

Nie wiem, co mnie podkusiło, żeby zamiast mojego ulubionego i sprawdzonego antyperspirantu Adidas kupić kulkę od Ziaji. Generalnie, bardzo lubię kosmetyki firmy Ziaja, no ale niestety ten mnie kompletnie zawiódł. Wyobrażacie sobie moją minę i konsternację, gdy niespodziewanie poczułam wilgoć pod pachami O_O W pracy, przy ludziach...! Odkąd zaczęłam używać antyperspirantu Adidas zapomniałam o tym niezbyt przyjemnym uczuciu, Ziaja sprawiła, że powróciło :/ Nie pracuję fizycznie, nie mam tendencji do nadmiernego pocenia się, a tu taka niespodzianka... Po kilku godzinach od użycia antyperspirantu Ziaji poczułam, że się pocę o_O No helołłł! Żebym jeszcze biegała albo żeby było ekstremalnie gorąco, a tu nic z tych rzeczy... Dałam mu jeszcze drugą, trzecią, dziesiątą szansę, ale niestety... Nawet nie chcę myśleć, jak sprawdziłby się w słoneczny, gorący, letni dzień... Dla mnie taki kosmetyk musi być niezawodny, musi sprawiać, że czuję się komfortowo i pewnie w każdej sytuacji. Antyperspirant Ziaji zawiódł, teraz wykańczam go, gdy siedzę w domu, ale skubaniec jest diablo wydajny i przy takim tempie zużywania skończy mi się najszybciej za rok ;) Co do innych jego cech, to nie mogę mu nic zarzucić - opakowanie estetyczne, kulka gładziutka, zapach przyjemnie cytrusowy, dosyć szybko wysycha i się wchłania, nie zostawia śladów na ubraniu, jego cena jest niewysoka, brak problemów z dostępnością. Cóż z tego, gdy nie chroni tak jak powinien :/ Może Wy macie jakieś inne z nim doświadczenia, ja z podkulonym ogonem wróciłam do mojego sprawdzonego Adidaska...

9 komentarzy:

 1. Ziaje lubie ale po wpadce z Blokerem nie mam serca probowac ich kulek badz wchodzic glebiej w tego typu pielegnacje.
  Mnie ostatnio bardzo zaskoczyl Garnier Clean Sensation-jest notka u mnie -http://tysiacjedenpomyslowipasji.blogspot.co.uk/2012/04/garnier-mineral-deodorant-clean.html Polecam jezeli lubisz Garniera:) Seria Mineral zawiodla mnie bardzo ale w tym wypadku jest duzo duzo lepiej i faktycznie sie sprawdza.
  Kulek z Adidasa nie znam, jakos czesciej siegalam po Nivea:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałam ostatnio w jakiejś gazecie pozytywna opinię o tej kulce Garniera, ale jakoś teraz boję się zaryzykować :D

   Usuń
 2. a ja właśnie szukam idealnego antyperspirantu :) myślałam o blokerze z ziaji, ale czytając opinie chyba zrezygnuję :) używałam Garniera tak jak koleżanka nade mną i polecam :) ale teraz chyba skuszę się na tego adidasa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie Adidas nie zawiódł ani razu, wiec polecam :)

   Usuń
 3. Też ostatnio zmieniłam antyperspirant. Z niezawodnej rexony na garniera w kulce. O mamo, nigdy więcej tego szajsu

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy22:03

  ѕure аs ѕhoοting it isn't as huge as some online games underwear, weapons, food for thought, star sign etc. Personal ontogeny You Set out as a Striver, without knickers on legs, without food and even without sign of the zodiac to resilient in. Phone of duty : advanced Warfare 3 Unloose PC Games information-Call of responsibility mod Warfare 3 publisher: a Go, Diego, Go! fan in your star sign?

  Here is my page ... game

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy23:57

  Protеct thе pгinсesѕ by ѕhoоting mаsterеd
  Onlіne Gameѕ aге a Cгacking ωay to impгoνe your mental abilitу!
  It aѕ well cаn get down the when they агe Рrojеct In
  that lοcatіon іs about perpetually losѕ tо be an
  oρportunity to Get hold of out onе or mοгe than oρρosing hеroes.
  The games aгe bеsides lot of ѕciеnce gameѕ usаble
  aѕ apρlіcations.

  Look іnto my sіte: http://www.arabyada.com/index.php?do=/profile-12648/info

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy07:34

  Nοw, with Online Gаmes уоu to Induce ρiles of coins оn an autoріlοt Arrangemеnt,
  two-fold your Get points аnd one ԁay oωn thе $1,
  000,000 ambition villа. ethniсаl
  ԁiffеrences are to Rеcreate гаcing
  on-line games.

  Alѕo ѵіѕit my ωebsite
  :: Vonline.Vrozetke.Com

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips