Photo session & make-up: Angel in paradise ^_^

Nie pokazywałam Wam jeszcze jednej z wiosennych sesji zdjęciowych :) Pozowała śliczna Angelika Karabin, jej uroda zainspirowała mnie do stworzenia makijażu w intensywnych kolorach - oczy w odcieniach morskiej laguny, turkusu i mięty. Jak widać zmieniałam usta w poszczególnych ujęciach - od jasnych beżowych i delikatnych różowych aż do soczystego amarantu i neonowego pomarańczowego. Nieskromnie powiem, że mi samej Angelika bardzo się podobała w ogóle, a w moim makijażu w szczególności ;) Mam nadzieję, że macie równie pozytywne odczucia :D Oliwka, fotografka, pozwoliła mi strzelić trochę zdjęć zza jej ramienia :) Możecie je zobaczyć poniżej - nie jestem profesjonalistką, w sumie to dosyć słabym amatorem, i moje kadry nie są doskonałe, ale co tam, nie będę ich chować do szuflady, tylko wystawiam pod Waszą krytykę (bądźcie łagodne, plisss :p) :D Tak więc pierwsze 6 zdjęć jest mojego autorstwa, pozostałe zrobiła Oliwia Ziółkowska :) Enjoy!

A to już prawidłowe zdjęcia, autorstwa Oliwii Ziółkowskiej :) Zapraszam do odwiedzania jej strony - Red Black Photo Studio :)

5 komentarzy:

 1. Rzeczywiście jak z innego świata... Piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 2. dobrze, że usta grają pierwsze skrzypce, bo są piękne! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. naj naj naj podoba mi się pomarańczowa szminka :)

  pozdrawiam

  wlosomaniactwo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. 3 i 5 zdjęcie z tych twoich wymiatają:) A te Oliwii jak wiadomo piękne. Udana sesja!


  Progressive Fashion - o modzie progresywnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooo, takie wiosenne sesje bardzo mi się podobają, urzekają mnie swoim klimatem i magią barw!
  Jest kolorowo i bajecznie, czyli tak jak lubię! :) 2 zdjęcie mimo, że nie utrzymane w intensywnych kolorach to bardzo mi się podoba, jest subtelne i delikatne.

  Usta rewelacyjne! <3

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips