Kosmetyczne promocje - Bielenda, Bell, Yves Rocher, Clarena...

W serwisach zakupów grupowych pojawił się ostatnio wysyp całkiem ciekawych promocji i przecen na kosmetyki. I tak:

Groupon.pl oferuje kupony na kosmetyki Yves Rocher, luksusowe serum redukujące zmarszczki Wrinkle Killer Snake marki Skin Chemists, jak również zestawy pędzli i domowy zestaw do samodzielnego manicure’u i pedicure’u. Oferty znajdziecie w zakładce shoppnig.
Serwis Zlotewyprzedaze.pl kusi tanimi kosmetykami firmy Bielenda - kosmetyki pielęgnacyjne oferowane są 60% taniej. Opłaca się zrobić większe zakupy, np. z koleżankami czy rodziną, bo koszty przesyłki to 20zł niezależnie od wielkości zamówienia ;)

Na stronie Fastdeal.pl możecie kupić voucher o wartości 100 zł za 49 zł na zakup kosmetyków Clarena. Można kupić kilka kuponów i łaczyć je ze sobą :)

Nawet poczciwa Biedronka nie zapomniała o kobietach i przygotowała dla nich specjalną ofertę urodową. Akcja tematyczna "Moje piękno" trwa co prawda od początku sierpnia, ale u mnie w Biedronce ostatnio były dostępne jeszcze wszystkie oferowane produkty. Tutaj możecie obejrzeć gazetkę promocyjną. Promocja trwa do 14 sierpnia, więc na zakupy pozostał Wam jeszcze tydzień ;)

Coś Was skusiło? :D 

Jeżeli nie kuszą Was promocje, to może możliwość wygrania świetnych retro rowerów w zabawie Najlepsi Przetrwają Wszystko? Grać możecie TUTAJ. Żeby wygrać musicie podczas jazdy wirtualnym rowerem przez miasto jak najwięcej razy celnie rzucić gazetą pod drzwi domów. Warto spróbować i przetestować swoją sprawność, zwłaszcza, że nagrody są kuszące ;)

2 komentarze:

TALK TO ME :D

Blogging tips