You made my day #2

Kolejna porcja polecanych przeze mnie blogów i stron wyszperanych w czeluściach sieci :)

Panno A - śliczna dziewczyna, świetne stylizacje, czego chcieć więcej ;) Chyba tylko tego, żeby dodawała je częściej :D

Choccolatte's style - kolejna modowa blogerka, którą bardzo lubię podglądać :) Czekolada pisze, że ciągle poszukuje własnego stylu, i mi się jej poszukiwania bardzo podobają. Na jej blogu jest pastelowo, kolorowo, na pewno nie nudno. Oprócz fajnych zdjęć jest też co poczytać :) Polecam!

Life Skills Academy - niewiele z Was wie, ale jedną z moich zaniedbanych ostatnio pasji jest zarządzanie zasobami ludzkimi i tym podobne tematy. Planowanie, organizowanie, kontrola - bardzo dobrze czuję się w tych obszarach, gorzej z kończeniem zadań i motywowaniem samej siebie. Na blogu Edyty znajdziecie porady oraz narzędzia dotyczące samorozwoju i zarządzania czasem - z tego powodu jest dla mnie szczególnie interesujący i inspirujący. A wszystko pisane przyjaznym językiem :)

Makijażowy Dziennik - Patrycję znam jeszcze z wizażu :) Piękna zdolniacha, robi bardzo fajne makijaże, naprawdę przyjemnie popatrzeć :) :) :)

FB Bareizmy wiecznie żywe - tropiciele bareizmów współczesnej Rzeczpospolitej :) Absurdy życia codziennego w zdjęciach, wywołujące mój czasami rozbawiony, czasami szyderczy chichot :D Jak chcecie sobie poprawić humor to zajrzyjcie do nich!

FB I love DIY - jak widać w poprzednim poście, od czasu do czasu lubię pobawić się w DIY. Ta strona to niewyczerpane źródło inspiracji, nie tylko tych modowych, ale również takich do wykorzystania w codziennym życiu :)

Na razie tyle :) Enjoy!

5 komentarzy:

 1. lubię takie polecanie. zawsze można odkryć kogoś z pasją, o kim wcześniej nie miało się pojęcia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny blog bardzo mi się podoba ;)

  P.S . Obserwuję twojego bloga i liczę na rewanż http://wykrzycz-mi-szeptem.blogspot.com/;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie zajrzę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej, dziękuję! Tak mi miło móc znaleźć gdzieś taką pozytywną opinię na temat mojego bloga :) :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Blog bardzo ciekawy, trzeba jeszcze popracować i będzie ciekawy.

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips