NOTD: kurczaczek na paznokciach czyli Bell Neon Colour Glam Wear #03

Wieki już nie pokazywałam Wam żadnego lakieru do paznokci. Niestety, musiałam zrobić przerwę w malowaniu paznokci, ponieważ pod wpływem odżywki 8w1 Eveline paznokcie zaczęły mi się masakrycznie rozdwajać, i to nie tylko na końcówkach, ale również tak jakby „w środku”. Odstawiłam więc wszelkie upiększacze, a potem rozleniwiłam się i ciężko było mi się zebrać w sobie i wrócić do malowania pazurków :D Tak więc w sumie wyszedł mi półroczny detoks, co dla moich paznokci przyniosło wiele dobrego – są teraz mocne, nie rozdwajają się i nie łamią.
Ale w końcu przyszedł dzień, gdy lekko podupadłam na duchu i postanowiłam rozweselić się jakimś kolorem na paznokciach. Mój wybór padł na neonowy lakier do paznokci Bell Glam Wear, Neon Colour 03 :) Kolor jest nietypowy, niespotykany, chyba nie widziałam takiego odcienia w ofercie innych firm. Raczej ciepły niż zimny, trochę żółty, trochę pomarańczowy, neonowy, jaskrawy, rzucający się w oczy. Przywodzi na myśl puszystego kurczaczka, słoik miodu, mlecz, kaczeńce, ot, takie żółtko na paznokciach :D :D :D Niestety, nie nakłada się go prosto i przyjemnie – ja mam na paznokciach 3 warstwy i top Sally Hansen, a i tak jak się przyjrzę to widzę minimalne prześwity. Lakier jest gęsty i smuży, i nie wiem, czy to jest wina jego konsystencji, pędzelka, czy też mojego braku wprawy w malowaniu paznokci… Trwałość przeciętna, po trzech dniach normalnego funkcjonowania zaczynają mi się ścierać końcówki. Cena to ok. 11 zł. Jednak, pomimo jego wad, patrzenie na moje pomalowane nim paznokcie poprawia mi humor, co jest bezcenne :D A Wam jak się podoba?

8 komentarzy:

 1. fajny kolor żółci tylko szkoda, że aż 3 warstwy trzeba nałożyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Żółtko :). Ładnie, choć ja u siebie preferuję inne kolory.

  OdpowiedzUsuń
 3. jajko;) miałam ten kolor.chyba ze 2 razy pomalowałam paznokcie, ale nijak nie mogłam się do niego przekonac i wylądował w koszu

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny kolor, chociaz bardziej letni:)

  OdpowiedzUsuń
 5. jaki słodki kurczak!
  naprawdę wesoło i pozytywnie :) super.

  OdpowiedzUsuń
 6. @all - kolor jest tak nietypowy, że na pewno nie będę bardzo często go używać :) ale i tak jest pozytywny :D

  OdpowiedzUsuń

TALK TO ME :D

Blogging tips